03-6939399 מוקד הזמנות טלפוני
הסתדרות המעו"ף
03-6939399 מוקד הזמנות טלפוני
מעו"ף לעמית

בחינת זכאות לקבלת תגמולים וזכויות מהמוסד לביטוח לאומי

 שלום רב,

הנדון: שרות חדש של עמותת מעו"ף לעמית – אם חלית או נפצעת תוכל לפנות לבחינת זכאות לקבלת תגמולים

יש מצבים בחיים אשר ייתכן שיש תגמולים וזכויות מהמוסד לביטוח לאומי, מחברות הביטוח, מרשויות המס או מגופים אחרים שחברי העמותה ובני משפחותיהם זכאים להם, אבל אינם מקבלים אותם מחוסר ידיעה.

 

עובד/גמלאי שסובל ממגוון של בעיות רפואיות, עשוי להיות זכאי עקב כך לפטור מלא מתשלום מס הכנסה. עובד/גמלאי שלקה במחלה עשוי במקרים מסוימים להיות מוכר כנפגע עבודה - דהיינו, כסובל ממחלה שנגרמה עקב העבודה, ולקבל מענק חד פעמי או קצבאות חודשיות, במקביל להמשך עבודתו או בקבלת הפנסיה.

 

עובדים וגמלאים רבים הוכרו כנפגעי עבודה בגין מחלות סרטניות, מחלת הפרקינסון, אוטם שריר הלב, מחלת הסוכרת, מחלות עור, אירועים מוחיים, בעיות אורתופדיות שונות אי ספיקת ורידים, תסמונת התעלה הקרפלית, מרפק טניס, טריגר פינגר, מחלות כבד, ועוד.

 

כמו כן, יש אפשרות להגדיל מענק או קצבה בגין מחלות או תאונות שכבר מוכרות. מדובר ברשימה חלקית של זכויות שקיימות לציבור העובדים והגמלאים, אך למרבה הצער, עובדים וגמלאים רבים לא ממשים את זכויותיהם.

 

עמותת מעו"ף לעמית  דאגה לכם ותוכלו להנות  מהאפשרות שמשרד עורכי הדין "מרקמן את טומשין" יבדוק אם מגיעים לכם ולבני משפחותיכם תגמולים או זכויות מהמוסדות השונים. הבדיקה הראשונית הינה ללא תשלום כספי.

מדובר במשרד עורכי דין שכתב את הספרות בתחום ואשר מעניק שירות בכל רחבי הארץ ובעל סניפי קבע ברחובות, אשדוד, ב"ש, פ"ת וכן שלוחות בפריסה ארצית  - אילת, ירושלים, נתניה, חיפה, עפולה וצפת.

 

לנוחיותכם ולצורך בדיקה ראשונית של הזכויות אשר ייתכן ומגיעות לכם, מצורף בזאת טופס מימוש הזכויות  לחברים ובני משפחותיהם.  את הטופס ניתן למלא ולהעביר לפקס: 072-2579765 או לכתובת דואר אלקטרוני

 123@mt-law.co.il ומשרד עורכי הדין יחזור אליכם בהקדם.

כמו כן מצורף לינק מקוון למימוש הזכויות.

ניתן להכנס ללינק ולמלא  טופס מקוון.

לטופס להדפסה  .

 ויודגש כי הטיפול של משרד עוה"ד בתביעות בתחום הרפואי אינו נגד המעסיק, אלא מול המוסד לביטוח לאומי ורשויות המס - כך שלא ייווצר קונפליקט בין החבר לבין מקום עבודתועוד יובהר כי כל המידע שימולא בטופס הבריאות יישמר בסודיות מוחלטת ויועבר ישירות ובלעדית לעיונו של משרד עורכי הדין לצורך טיפול בבדיקת הזכאות. העמותה מדגישה כי השירות המשפטי ניתן ישירות ע"י משרד עו"ד מרקמן את טומשין ואין לעמותה כל אחריות על השירותים.

 העברת הטופס וההתקשרות הינה באחריות העמית בלבד

לבירורים ניתן להתקשר לטלפון שמספרו: 073-2393151 

                                                                                                  בברכת בריאות ואריכות ימים.

עבור לתוכן העמוד