03-6939399 מוקד הזמנות טלפוני
הסתדרות המעו"ף
03-6939399 מוקד הזמנות טלפוני
מעו"ף לעמית

בחינת זכאות לקבלת תגמולים וזכויות- משרד עוה"ד מרקמן את טומשין

מהיום פתוחה בפניכם האפשרות לפנות אל משרד עורכי הדין "מרקמן את טומשין" אשר יבדוק אם מגיעים לכם ולבני משפחותיכם תגמולים או זכויות מהמוסדות השונים. הבדיקה הראשונית הינה ללא תשלום כספי.

עובד/גמלאי שסובל ממגוון של בעיות רפואיות, עשוי להיות זכאי עקב כך לפטור מלא מתשלום מס הכנסה. עובד/גמלאי שלקה במחלה עשוי במקרים מסוימים להיות מוכר כנפגע עבודה - דהיינו, כסובל ממחלה שנגרמה עקב העבודה, ולקבל מענק חד פעמי או קצבאות חודשיות, במקביל להמשך עבודתו או בקבלת הפנסיה.

משרד עוה"ד מעניק שירות בכל רחבי הארץ ובעל סניפי קבע ברחובות, אשדוד, ב"ש, פ"ת וכן שלוחות בפריסה ארצית  - אילת, ירושלים, נתניה, חיפה, עפולה וצפת.


אופן הגשת בקשה לבדיקת זכאות 
ניתן לפנות באמצעות טופס מקוון.
כמו כן ניתן לפנות באמצעות טופס והעברתו לפקס: 072-2579765 או לדוא"ל 123@mt-law.co.il

לבירורים ניתן להתקשר לטלפון שמספרו: 073-2393151 

 
יודגש כי הטיפול של משרד עוה"ד בתביעות בתחום הרפואי אינו נגד המעסיק, אלא מול המוסד לביטוח לאומי ורשויות המס - כך שלא ייווצר קונפליקט בין החבר לבין מקום עבודתו. עוד יובהר כי כל המידע שימולא בטופס הבריאות יישמר בסודיות מוחלטת ויועבר ישירות ובלעדית לעיונו של משרד עורכי הדין לצורך טיפול בבדיקת הזכאות. העמותה מדגישה כי השירות המשפטי ניתן ישירות ע"י משרד עו"ד מרקמן את טומשין ואין לעמותה כל אחריות על השירותים.

העברת הטופס וההתקשרות הינה באחריות העמית בלבדעבור לתוכן העמוד